• Wpisów: 422
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:24
  • Licznik odwiedzin: 86 837 / 3469 dni
 
loisandpeter
 
Jeżeli kiedykolwiek będziecie chcieli zostać dumnymi onanistami, ale nie takimi kiblowymi konspiratorami kryjącymi pod przepoconą koszulką tanie pisemka porno, ale onanistami z wyższej półki, takimi wręcz onanistami elitarnymi, którzy miast smutnego koniobijstwa oddają się wyrafinowanym uciechom samozadowolenia własnym ego, zapiszcie się do F M O.

Forum Młodych D. - jak to dumnie brzmi. Jak dostojnie. Jak zajebiście profesjonalnie. Oczywiście, pomijajamy fakt, że aby móc się szczycić tytułem "dyplomaty" trzeba zdać zajebiście trudny egzamin (a tak się składa, że w FMD osób, które go zdały albo nie ma w ogóle, albo jest jak na lekarstwo), ważne jest to, że przynależność do tak elitarnego grona, skupiającego młodych geniuszy stosunków międzynarodowych i innego białokołnierzykowo - krawaciarskiego piździelstwa, wywyższa, nobilituje i sprawia, że zdaje nam się, że oto cały świat otwiera się przed nami, szeroko rozwiera ramiona i mówi "Tyś jest ktoś! Tyś nie jest abnegat, który ma wszystko w dupie, tyś jest człek ambitny, człek lepszego sortu, ekspert i soczewka, w której skupia się światło szczęśliwości przyszłych pokoleń! Elita elit!".

W takiej atmosferze psychiczny onanizm przestaje być wstydliwą kompensacją braków i frustracji, a staje narzędziem uwznioślenia własnej osoby. Puszę się jak paw i oglądam ze wszystkich stron swoją wspaniałość, napawam się własną wielkością, a moja kondycja intelektualna sprawia, że ogarniają mnie dreszcze podniecenia.

I tylko świat, który miał leżeć pod naszymi stopami, te wszystkie instytucje, które mieliśmy zawojować i organizacje, którym mieliśmy przewodniczyć, nieodmiennie mają nas w dupie, z grzecznosci tylko nie nakazując się popukać w czoło, ze śmiechem przysłuchując się naszym postękiwaniom w zachwycie nad sobą.

P.S. Edit był podyktowany kwestiami bezpieczeństwa. Blade piździelce bladymi piździelcami, ale nie chcę, żeby ktoś miał pretensje i za bardzo się czepiał bliskich mi osób.

Nie możesz dodać komentarza.